Formularz kontaktowy - INTER Polska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Kontakt Kontakt

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzana przez Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. lub Towarzystwo Ubezpieczeń INTER-ŻYCIE Polska S.A. (adres siedziby spółek: Warszawa (02-305), Al. Jerozolimskie 142B), w celu realizacji zamówionego kontaktu. Jeżeli w przyszłości chciałby Pan/Pani otrzymywać od wyżej wskazanych Towarzystw informacje dotyczące oferowanych przez nie produktów i usług, prosimy o zaznaczenie poniżej zgody na taki kontakt ze strony Towarzystwa/stw i wybranie preferowanej formy komunikacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Towarzystwo, z którym zamówiono kontakt. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od:
informacji dotyczących produktów i usług w/w Towarzystwa, w tym informacji handlowych, przekazywanych za pośrednictwem urządzeń telekomunikacyjnych, a w przypadku wyboru komunikacji elektronicznej (e-mail lub SMS/MMS) także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:
Zamów kontakt z agentem
Zamów kontakt z agentem
Pole wymagane

Masz pytania?
Zadzwoń!

801 803 000

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A.

Al. Jerozolimskie 148B | 02-305 Warszawa
interpolska@interpolska.pl | www.interpolska.pl